VYHLEDAT
Členské ID ASUS
Heslo
Zapoměli jste heslo?
Nový uživatel

Domovská stránka podpory ASUS Umístění : Fórum > Notebook > N55SF  
  Fórum  
  Téma : [Problém]Nejde zapnout "Instant On" funkce nové příspěvky
3r1k84
Úroveň :
Body : 1
Od: Czech Republic
Potvrdit:1.4.2012 2:43:00 # 1
Když se pokouším zapnout funkci rychlého zpuštění Windows 7 (Instant On) pomocí dodané utility na ploše, vzápětí se do 15 vteřin objeví okno s hláškou (přeloženo) "Zapnutím funkce 'probudit počítač' vypnete funkci Instant-On". (orig) -> "Enabling the 'wake the computer' function, will disable 'Instant On' function. Are You sure to disable 'Instant On'?" ... Mám za to, že musím někde v nastavení Windows 7 definovat chování při vypínání, nebo přechodu do spánku. Těchto nastavení je tam ovšem (včetně Power4Gear) nesčetně a proto se ptám touto cestou. Ještě mě napadlo, jestli není tím textem myšleno, že pro každý z běžných způsobů pohodlného vypínání je nastaven právě a jen spánek - a tedy že Win7 má f-ci rychlého zapínání již integrovanou při probouzení ze spánku a nahrazuje s ní Instant On. Děkuji, Erik

Pošli odpověď Pošli odpověď Citovat a odpovědět Citovat a odpovědět
KlokanSoft
Úroveň :
Body : 6
Od: Czech Republic
Potvrdit:4.4.2012 23:31:00 # 2
zkus toto a nebo zde u mě ikonka na plochu. popřípadě všechny ikonky na plochu
(spanek, lock, shutdown, restart) :-)

Pošli odpověď Pošli odpověď Citovat a odpovědět Citovat a odpovědět
KlokanSoft http://tom.cekuj.net/
1
Předchozí téma:: Dalši téma
Feedback for our Website ModeratorModerator: nové příspěvky Přibuzné FAQ Přibuzné FAQ Hlavní stránka fóra Hlavní stránka fóra
Fórum Model :
Právní informace | Ochrana soukromí | Obsah webu | Kontaktujte nás | ASUS global
  ©ASUSTeK Computer Inc. All rights reserved.