Szukaj
ASUS ID Klubowicza
Hasło
Zapomniałeś hasło?
Nowy użytkownik

ASUS Wsparcie Lokacja : Forum > Notebooki > M50Vc  
  Forum  
  Temat : [Problem]Karta Graficzna = Wymiana? Nowy temat
Wiwała
Poziom :
Punkty : 3
z: Poland
Zamieszczono:2010-11-24 01:55:00 # 1
Witam czy w powyzszym modelu laptopa mozna wymienic karte graficzna na nowa lepsza? Jakas 260 NVIDIE?

M50Vc-AP012C

Pozdrawiam, dram.

Orzech65
Poziom :
Zamieszczono:2010-11-27 09:12:00 # 2
Tak
Chodz według mnie lepiej jest wsadzić lepszy procek lub go podkręcić

Enkeiz ;]
Poziom :
Zamieszczono:2011-01-15 07:27:00 # 3
Ja posiadam Asusa M50Vc AP016C, czy podobnie jak w tym powyzej istnieje mozliwość wymiany procka i karty graficznej?

inz.germanista
Poziom :
Punkty : 5
Zamieszczono:2011-10-05 03:37:00 # 4

Cytuj:
Autor: Enkeiz ;] Zamieszczono: 2011-01-15 07:27:00

Ja posiadam Asusa M50Vc AP016C, czy podobnie jak w tym powyzej istnieje mozliwość wymiany procka i karty graficznej?

Wszystkie laptopy z serii M50 bardzo łatwo można rozbudować. Procesor, karta graficzna, pamięć, WiFi - sam wymieniłem to gówno intela na Broadcam BCM4311 - między innymi dlatego, że jest w pełni wspierany przez Mac OS X... ;) Wracając do listy podzespołów, które można wymienić... dysk twardy (sam niedługo wsadzam WDC Scorpio Black 1 TB), napęd optyczny na BlueRay, matrycę na FullHD, w opcji montowany był nawet tuner telewizyjny (co jakiś czas pojawiają się na allegro). Trzeba pamiętać, że laptopy z serii M50 były traktowane jako profesionalne.

Asus M50Vc
1
Poprzedni Temat:: Następny Temat
Feedback for our Website ModeratorModerator: Nowy temat Pokrewne FAQ Pokrewne FAQ Strona Główna Forum Strona Główna Forum
Forum Model :
Informacje prawne | Polityka Prywatności | Mapa Strony | Skontaktuj się z nami | ASUS Globalnie
  ©ASUSTeK Computer Inc. All rights reserved.