Szukaj
ASUS ID Klubowicza
Hasło
Zapomniałeś hasło?
Nowy użytkownik

ASUS Wsparcie Lokacja : Forum > Notebooki > K52JC  
  Forum  
  Temat : [Problem]Problem z dobraniem aktualizacji sterowników wireless Nowy temat
root4u
Poziom :
Punkty : 6
z: Poland
Zamieszczono:2010-11-19 04:07:00 # 1
Chciałbym aktualizować sterowniki do karty sieciowej bezprzewodowej. Mam win7 x64 przeszedłem do download notebook>K52jc i zajrzałem do wireless. Chciałem znaleźć jakie mam zainstalowane sterowniki więc przeszedłem do panelu sterowania i tam sprawdziłem programy ale jedyne co miało wifi coś wspulnego z wifi to wireless console 3. A na stronie z sterownikami jest coś takiego: -Azurewave Wireless Lan Driver and Application (Wersja V9.0.0.208_BT_V7.1.0) co to wogule jest ? -Azurewave Wireless Lan Driver and Application V8.0.0.316 czym to się różni od tego wyżej ? -WiMAX Wireless LAN Driver Wersja V5.20.1005.3 to jest sterownik wifi ? -Intel(R) WiFi Wireless LAN Driver Wersja V13.2.0.30 a może to jest sterownik ? -Intel(R) 6250 WiFi Wireless LAN Driver Wersja V13.1.1.1 a co to ? -Intel(R) 1000 WiFi Wireless LAN Driver Wersja V13.1.1.1 czym się różni od tego wyżej -Intel(R) 6250 WiMAX Wireless LAN Driver Wersja V5.10.1046.3 kolejne coś bez opisu. A teraz pytanie z innej beczki, dotyczące Bluetooth, w specyfikacji nie widze aby mój laptop miał Bluetooth a na stronie są sterowniki ?

Odpowiedź Odpowiedź Cytuj i Odpowiedz Cytuj i Odpowiedz
zrob-to-sam.cba.pl
Mac Gregor
Poziom :
Punkty : 4617
Zamieszczono:2010-11-19 05:07:00 # 2
...nie we wszystkich modelach są instalowane karty WiFi jednego producenta Intela, Azuwave czy Wimax, stąd rózne sterowniki w dziale download. Tak samo w niektórych medelach tej samej serii mogą mieć Bluetooth.

iiii oɹƃǝllɐ ɐu hɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıN
root4u
Poziom :
Punkty : 6
Zamieszczono:2010-11-19 22:04:00 # 3
A gdzie sprawdzić jaką ja mam ? Bo znalazłem coś Atheros AR9285 Wireless Network Adapter To które to będzie Intel Azuwave czy wimax ?

zrob-to-sam.cba.pl
Mac Gregor
Poziom :
Punkty : 4617
Zamieszczono:2010-11-19 22:15:00 # 4
..we własciwościach sterownika, szczegóły sterownika a jak znalazłeś Atheros AR9285 to masz Atheros wersja AR9285.

iiii oɹƃǝllɐ ɐu hɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıN
1
Poprzedni Temat:: Następny Temat
Feedback for our Website ModeratorModerator: Nowy temat Pokrewne FAQ Pokrewne FAQ Strona Główna Forum Strona Główna Forum
Forum Model :
Informacje prawne | Polityka Prywatności | Mapa Strony | Skontaktuj się z nami | ASUS Globalnie
  ©ASUSTeK Computer Inc. All rights reserved.