Szukaj
ASUS ID Klubowicza
Hasło
Zapomniałeś hasło?
Nowy użytkownik

ASUS Wsparcie Lokacja : Forum > Notebooki > A6Km  
  Forum  
  Temat : [Problem]formatowanie dysku C Nowy temat
agnieszka_01
Poziom :
Punkty : 1
z: Poland
Zamieszczono:2009-10-04 22:52:00 # 1
Witam

Wiem, że temat był już niejednokrotnie poruszany, ale prawdę powiedziawszy - żaden z nich nie pomógł mi w sposób, jaki bym oczekiwała.

Proszę o informację - w jaki sposób mogę skutecznie sformatować dysk C? Od czego zacząć? Zaznaczę, że przy okazji formatu, chciałabym podzielić dysk C na dodatkową partycję (w tej chwili mam tylko dysk C i D, potrzebna mi jest jeszcze jedna). Pytanie: jak to zrobić?

Będę wdzięczna za rzetelne informacje.

Pozdrawiam,
Aga

Odpowiedź Odpowiedź Cytuj i Odpowiedz Cytuj i Odpowiedz
Michal Janiszek
Poziom :
Punkty : 971
Zamieszczono:2009-10-05 18:04:00 # 2

Cytuj:
Autor: agnieszka_01 Zamieszczono: 2009-10-04 22:52:00

Witam

Wiem, że temat był już niejednokrotnie poruszany, ale prawdę powiedziawszy - żaden z nich nie pomógł mi w sposób, jaki bym oczekiwała.

Proszę o informację - w jaki sposób mogę skutecznie sformatować dysk C? Od czego zacząć? Zaznaczę, że przy okazji formatu, chciałabym podzielić dysk C na dodatkową partycję (w tej chwili mam tylko dysk C i D, potrzebna mi jest jeszcze jedna). Pytanie: jak to zrobić?

Pozdrawiam,
Aga

Wystarczy przeinstalować system operacyjny ponownie, najlepiej z dwiema partycjami a potem dowolnym programem podzielić dysk na dodatkowe partycje.

ASUS Technical Support Engineer - zachęcam także do korzystania z naszego FAQ: http://www.asus-polska.pl/serwis/index_2diy.htm

Punkty : 325
z:
Zamieszczono:2009-10-05 21:54:00 # 3

Cytuj:
Autor: agnieszka_01 Zamieszczono: 2009-10-04 22:52:00

Witam

Pozdrawiam,
Aga

Aby lepiej ci dopomóc powiedz co chcesz uzyskać przez format dysku? czy chcesz dysk wyczyścić? na nowo zainstalować system? pozbyć się wirusa? Format dysku wiąże się z nieodwracalną utratą danych. W laptopach raczej rzadko się robi format.

Due to NVIDIA nForce680i SLI chipset limitation ASUS only guarantees DIMMs on memory QVL.
agnieszka_01
Poziom :
Punkty : 1
Zamieszczono:2009-10-06 00:31:00 # 4
od pewnego czasu zaczął mi przymulać. Nie znam dokładnej przyczyny, ale format nie był robiony od dwóch lat juz... przydaloby sie go troszke odswiezyc.

1
Poprzedni Temat:: Następny Temat
Feedback for our Website ModeratorModerator: HHC Nowy temat Pokrewne FAQ Pokrewne FAQ Strona Główna Forum Strona Główna Forum
Forum Model :
Informacje prawne | Polityka Prywatności | Mapa Strony | Skontaktuj się z nami | ASUS Globalnie
  ©ASUSTeK Computer Inc. All rights reserved.