Szukaj
ASUS ID Klubowicza
Hasło
Zapomniałeś hasło?
Nowy użytkownik

ASUS Wsparcie Lokacja : Forum > Notebooki > F5Z  
  Forum  
  Temat : [Problem]Sterowniki do karty sieciowej pod WINXP PROF. Nowy temat
sledczy
Poziom :
Punkty : 0
z: Poland
Zamieszczono:2008-10-12 19:11:00 # 1
Witam niedawno moja siostra zakupiła laptopa asus F5z, z Vista lecz poprosiła sprzedawce o system WIN XP PROF niestety w pudełku załączone były sterowniki pod Viste. Siostra jest studentka i chce łączyć się z internetem przez karte sieciową lecz nie posiada do tej karty żadnych sterowników. Prosiłbym o podanie linka do tych sterowników pod system WIN XP PROF ponieważ nie mogłem takowych znależc na internecie i na stronie z sterownikami do laptopów asusa.
ps. karta sieciowa to Realtek RTL 8168/8111

Odpowiedź Odpowiedź Cytuj i Odpowiedz Cytuj i Odpowiedz
Michal Janiszek
Poziom :
Punkty : 971
z: Poland
Zamieszczono:2008-10-13 15:59:00 # 2

Cytuj:
Autor: sledczy Zamieszczono: 2008-10-12 19:11:00

Witam niedawno moja siostra zakupiła laptopa asus F5z, z Vista lecz poprosiła sprzedawce o system WIN XP PROF niestety w pudełku załączone były sterowniki pod Viste. Siostra jest studentka i chce łączyć się z internetem przez karte sieciową lecz nie posiada do tej karty żadnych sterowników. Prosiłbym o podanie linka do tych sterowników pod system WIN XP PROF ponieważ nie mogłem takowych znależc na internecie i na stronie z sterownikami do laptopów asusa.
ps. karta sieciowa to Realtek RTL 8168/8111

Sterowniki są do pobrania z następujących lokalizacji:
ftp://66.104.77.130/cn/nic/PCIE_Install_5702_0922.zip
ftp://61.56.86.122/cn/nic/PCIE_Install_5702_0922.zip
ftp://152.104.238.19/cn/nic/PCIE_Install_5702_0922.zip

Odpowiedź Odpowiedź Cytuj i Odpowiedz Cytuj i Odpowiedz
ASUS Technical Support Engineer - zachęcam także do korzystania z naszego FAQ: http://www.asus-polska.pl/serwis/index_2diy.htm
1
Poprzedni Temat:: Następny Temat
Feedback for our Website ModeratorModerator: Nowy temat Pokrewne FAQ Pokrewne FAQ Strona Główna Forum Strona Główna Forum
Forum Model :
Informacje prawne | Polityka Prywatności | Mapa Strony | Skontaktuj się z nami | ASUS Globalnie
  ©ASUSTeK Computer Inc. All rights reserved.