Szukaj
ASUS ID Klubowicza
Hasło
Zapomniałeś hasło?
Nowy użytkownik

ASUS Wsparcie Lokacja : Forum > Notebooki > A6F  
  Forum  
  Temat : Odzyskiwanie systemu Nowy temat
suchy
Poziom :
Punkty : 0
z: Poland
Zamieszczono:2007-04-08 02:06:00 # 1
hey.
kupiłem laptopa z wbudowanym systemem win xp. w zestawie nie ma płyty ze sterownikami ale to nie problem bo jest strona asusa ale niepokoi mnie brak płyty do odzyskiwania systemu. czy mam to jakimś cudem zrobić sam czy co? co sie stanie, jak sie system powaznie uszkodzi? co wtedy trzeba robić? pozdrawiam

Odpowiedź Odpowiedź Cytuj i Odpowiedz Cytuj i Odpowiedz
GioW
Poziom :
Zamieszczono:2007-04-09 03:36:00 # 2
Witam ja równiez kupiłem laptopa z WinXP ale ja tam dostałem płytkę do odzyskiwania systemu. Jeśli to był sklep to wybrałbym się do nich i się spytał o co kaman bo jak płaciłeś za laptopa z winem to płytkę powinieneś dostać. Na tej płytce (zielona z logiem asusa i winXP) jest wtedy wszystko: obraz systemu, sterowniki i inne takie pierdoły :)
Dlatego polecałbym wybrać się do sprzedawcy i zaządać płyty bo taka powinna być na bank. Jeśli powie ze nie ma to moze znaczy iz masz lewego wina za którego nie powinieneś płacić extra.
Pozdrawiam

..:: W E S O Ł Y C H    Ś W I Ą T ::..

suchy
Poziom :
Zamieszczono:2007-04-11 03:54:00 # 3
hey
no to dziwna sprawa. laptopa kupiłem w sklepie komputerowym, sam osobiście pierwszy rozpakowywałem go. nie było płyty. zakładając konto na stronie asusa rejestrowałem produkt. będę musiał się tym zająć bo to dziwne. dzięki za pomoc. jak coś ustalę to napiszę.

ps. święta święta i po świętach. hey!

suchy
Poziom :
Zamieszczono:2007-04-17 01:30:00 # 4

hey. no to namieszałem. płytę znalazłem. sorry. przejżałem jeszcze raz wszystko w paczce i tkęło mnie, że broszurka (ta zielona) z win xp jest ofoliowana i sztywna.... w środku była tekturka i płyty cd 2 do odzyskwania systemu. sorry jeszcze raz ale to właśnie info, że na pewno miałeś płyę w zestawie mnie nakierowało. dzięki.

1
Poprzedni Temat:: Następny Temat
Feedback for our Website ModeratorModerator: Nowy temat Pokrewne FAQ Pokrewne FAQ Strona Główna Forum Strona Główna Forum
Forum Model :
Informacje prawne | Polityka Prywatności | Mapa Strony | Skontaktuj się z nami | ASUS Globalnie
  ©ASUSTeK Computer Inc. All rights reserved.