Szukaj
ASUS ID Klubowicza
Hasło
Zapomniałeś hasło?
Nowy użytkownik

ASUS Wsparcie Lokacja : Forum > Notebooki > N50Vn  
  Forum  
  Temat : [Problem]Wifi przestało działać Nowy temat

Punkty : 0
z:
Zamieszczono:2009-02-02 05:22:00 # 1

Witam, dzisiaj pojawił sie problem z kartą wifi i nie moge sie polaczyc ze swoim routerem.

Vista widzi sieciowke jako wylaczona ale w zaden sposob nie pozwala na jej ponowne uruchomienie. Probowalem wielu sposobow FN+f2, zmienialem ustawienie przelacznika na off i on i ciagle nic.

Przeinstalowalem system od nowa i problem ciagle istnieje.

Mam zle przeczucie, ze sieciowka ... zdechla.

Odpowiedź Odpowiedź Cytuj i Odpowiedz Cytuj i Odpowiedz

Punkty : 325
z:
Zamieszczono:2009-02-02 19:09:00 # 2
Jak w menadzerze urzadzen jest widoczna to chyba nie padla.

Zobacz co sie dzieje jak wejdziesz do BIOSu, i przywrocisz ustawienia fabryczne.
Jesli nadal nie dziala no to ewetualnie wysyłka do serwisu.

Due to NVIDIA nForce680i SLI chipset limitation ASUS only guarantees DIMMs on memory QVL.

z:
Zamieszczono:2009-02-02 22:43:00 # 3

W menedzerze widzi ja i nie ma przy niej wykrzyknika.

A jak wejde w siec to jest napisane ze karta wylaczona.  "FUNKCJA SIECI BEZPRZEWODOWEJ NA TYM KOMPUTERZE JEST WYŁĄCZONA" :/

Daje na wlacz i dlugo ja wlacza a jak wyskakuje okienko ze juz jest wlaczona to dalej nie dziala...

System dlugo sie wlacza i wylacza przez ta sieciowke.

Chyba oddam go do serwisu.

Goluch
Poziom :
z: Poland
Zamieszczono:2009-02-15 20:41:00 # 4
Witam,
Mam podobny problem. Nagle przestala dzialac siec bezprzewodowa i bluetooth. Bez powodu podczas przegladania internetu. Nie pomaga restart, powrot do ustawien fabrycznych bios,  powrot do backup point. Nie instalowalem nic podejrzanego na komputerze. Dodam ze posiadam ten sam model notebooka N50Vn. Po tygodniu od zakupu. SERWIS?
pozdrawiam

Goluch
Poziom :
Zamieszczono:2009-02-15 21:01:00 # 5
Dobra,
Jak wam przestanie dzialac siec bezprzewodowa w N50Vn to sprawdzcie przelacznik sieci zlokalizowany w okolicach zestawu diod (dyski twarde, zasilanie). Nie wiem kto to wymyslil ale majac lapka na kolanach niechcacy przelaczylem to cudo. Na przyszlosc Asus powinien intalowac takie przelaczniki w mniej dostepnych miejscach. No bo przeciez pracuje sie z lapkiem bardzo czesto na kolanach.
Pozdrawiam
G

z:
Zamieszczono:2009-02-25 05:37:00 # 6

Wysłałem lapka do serwisu, wrócił (niby wszystko ok)i  na 3 dzień zrobiło się to samo :(

W menedzerze urzadzen  wylaczylem sieciowke i zalaczylem i dziala ale co jakis czas sie tak teraz dzieje ;(

Mam juz dosc tej sieciowki, jak bedzie sie tak dalej robic to wysylam znowu na serwis.

z:
Zamieszczono:2009-02-25 16:08:00 # 7

Cytuj:
Autor: Goluch Zamieszczono: 2009-02-15 21:01:00

Dobra,
Jak wam przestanie dzialac siec bezprzewodowa w N50Vn to sprawdzcie przelacznik sieci zlokalizowany w okolicach zestawu diod (dyski twarde, zasilanie). Nie wiem kto to wymyslil ale majac lapka na kolanach niechcacy przelaczylem to cudo. Na przyszlosc Asus powinien intalowac takie przelaczniki w mniej dostepnych miejscach. No bo przeciez pracuje sie z lapkiem bardzo czesto na kolanach.
Pozdrawiam
G

A w instrukcji obsługi wyraznie pisze aby nie trzymać notebooka na kolanach. :D

Due to NVIDIA nForce680i SLI chipset limitation ASUS only guarantees DIMMs on memory QVL.

z:
Zamieszczono:2009-02-25 16:17:00 # 8

Cytuj:
Autor: blazejos Zamieszczono: 2009-02-25 05:37:00

Wysłałem lapka do serwisu, wrócił (niby wszystko ok)i  na 3 dzień zrobiło się to samo :(

W menedzerze urzadzen  wylaczylem sieciowke i zalaczylem i dziala ale co jakis czas sie tak teraz dzieje ;(

Mam juz dosc tej sieciowki, jak bedzie sie tak dalej robic to wysylam znowu na serwis.

Podaj mi numer naprawy postaram sie pogadac z technikami którzy go naprawiali zobaczymy co bylo, masz tam karte Intel Shirley Peak, nastepna generacja Intel Pro Wireless... to sie nie psuje, i stery tez sa dobre wiec music byc albo cos z systemem albo cos co robisz i nawet nie wiesz ze robisz.

Grzelczyk
Poziom :
Zamieszczono:2009-02-26 05:17:00 # 9
U mnie pojawiła się identyczna awaria i nic przypadkowo nie wdusiłem, przełączyłem i usunelem. Raczej jest to wadliwy sprzęt ;/ jeszcze troche pogłówkuje i jak nie pomoże to to niestety serwis :(

z:
Zamieszczono:2009-02-28 23:55:00 # 10

RMA: HR920221

I co wyślę go na serwis, przywrócą do życia Wifi a ona po 3 dniach znowu zdechnie...mam dość.

W domu używam wyłącznie Wifi do połączenia z netem ale przecież to nowy notebook... co jest?

Miałem della 5 letniego przez 2 lata i do dzisiaj działa bezawaryjnie.

Tak patrzę na raport naprawy to osoba, która zajmowała się moim notebookiem napisała:

problem: ECN, ECR, ARN rework request.

rozwiązanie: BIOS/ Firmware / Software Upgrade (NTF)

PJM, jak porozmawiasz z tym technikiem to dowiedz się proszę jak ten problem rozwiali, bo mi się nie udaje a w świecie komputerów potrafie sobie radzić.

1 2  Następny  Ostatni
Poprzedni Temat:: Następny Temat
Feedback for our Website ModeratorModerator: Nowy temat Pokrewne FAQ Pokrewne FAQ Strona Główna Forum Strona Główna Forum
Forum Model :
Informacje prawne | Polityka Prywatności | Mapa Strony | Skontaktuj się z nami | ASUS Globalnie
  ©ASUSTeK Computer Inc. All rights reserved.