SEARCH
ASUS Member ID
Password
Forgot password?
Join member

ASUS Support Home Location : Forum > Notebook > A4K  
  Forum  
  Topic : [Sharing]ASUS SERVICE CENTER IN ISTANBUL CAMLICA NOT DOING THEIR JOBS RIGHT!! (MUSTAFA BIRER-AŞKIN ATEŞ)-ASUS A4K New Topic
volkantekcan
VIP Member
Level :
Tech Points : 0
From: Turkey
Posted:3/17/2008 3:09:00 AM # 1
MUSTAFA BIRER AND AŞKIN ATEŞ ARE NOT DOING THEIR JOBS RIGHT IN ASUS SERVICE CENTER ISTANBUL
i have taken my asus laptop to istanbul/turkey  main service center 7 times in the last 6 months

of warranty. they have changed the optics at first no problem than
/////////// AT MONTH 06,YEAR 2006  "display flickering white lines and go all white" problem, i

gave my computer to your service with the recordings i took with my camera they have seen it

tested for 14 days and gave it back said no problem with our test harddisk,it could be a software

problem, there was recordings when i just move back and forth display 30-40 degrees "going white

problem" goes and comes again . THEY SAID THIS SOFT WARE PROBLEM 1 day after i took computer hot

(service is close to my home 300 meters) and showed them AT STARTUP BLACK AND WHITE SCREEN (WHEN

RAM IS COUNTING I MEAN) THEY COULDNT DENY AND CHANGED THE CABLE,3 MONTHS LATER MONTH9-YEAR2006

PROBLEM CAME BACK,NOW  WITH SOME GREEN SHADOWS IN WINDOWS SCREEN EVEN IT IS COOL THEY AGAIN

DENIED THE PROBLEM. OLSO THE PROBLEM IN MEMORY STICK READER THEY DENIED. SAID T IS A SOFT WARE

PROBLEM.CPU USAGE COMES 100 WHEN I PUT MSTICK,IF I HOLD "THE MEMORY STICK WITH MY HAND IT" IS OK

it goes away phisical but they say software.  WITH SD CARDS IT IS OK.MY INFRARED ALSO BROKEN BUT

THEY SAY IT IS OK TOO!!!!
 I HAVE TRIED IT WITH 5 DIFFERENT MEMORYSTICKS (I HAVE PICTURES WITH THE LOCAL NEWSPAPER IN THE

PICTURES VIEW FOR THE RIGHT DATE))
THEY DON'T CARE ABOUT THE WORD WIDE 3 YEAR WARRANTY ALSO.
I WANT MY COMPUTER REPLACED WITH ASUS  ASUS M50SV 15.4" Intel Core 2 Duo Processor 2.5 GHz-T9300

3GB DDR2 300G HDMI SUPPORT MODEL TO TAKE MY LAWTRIAL BACK. I DONT WANT TO PAY OR MAKE U PAYED FOR

A LAWYER FEE OR ALTERNATE SERVICE REPORTS WORTH 250 DOLARS  THAT JUDGE WOULD WANT IN THE NEXT

SESSION. I HAVE CALLED ASUS NOTEBOOK IMPORTER COMPANY "BOĞAZİÇİ COMPUTER"
AND TOLD THEM EVERYTHINK AND THEY REACHED MUSTAFA BIRER TOLD THIS, HE JUST DIDNT CARE AND TOLD WE

WILL BE RESPECTFUL FOR THE COURTS DECISION. I M NOT A UNHAPPY CUSTOMER,A FREAKED OUT CUSTOMER. IF

YOU COME HERE I WILL SHOW YOU ASUS ÇAMLICA İSTANBUL SERVICE IS HOW IS IN BLACKLIST OF CUSTOMERS

AND COMPANIES. THIS IS A SERVICE THAT GIVES NOTHING ABOUT BRAND RESPECTIVENESS!!!!  I WILL  GIVE

MUSTAFA BIRER AND ASKIN ATES TO COURT IF THEY DONT ACCEPT THEIR FOULTS MADE ME LIKE THIS. I WILL

USE MANY COURT DECISIONS SENTENCED SIMILAR LIKE MINES! I AM WAITING FOR YOUR HELP TO STOP ALL

STILL RESPECTFULL ASUS CUSTOMERS. VOLKAN TEKCAN

PLS LOOK
http://resim.donanimhaber.com/m_18685341/tm.htm
http://resim.donanimhaber.com/m_21485529/tm.htm
http://resim.donanimhaber.com/m_21487876/tm.htm
http://ASUS.FORUMCUYUZ.BIZ

TURKISH EXPLANATION THAT IS BEING MENTIONED IN SOME FORUMS
ASUS TEKNİK SERVİSİ ÇAMLICANIN BÜYÜK AYIBI!
BEN LAPTOPUMUN GARANTİSİNİN BİTMESİNE SON 6 AY KALA Kİ ASUS A4K BİR NOTEBOOK BU.AŞIRI ISINMADAN

KAYNAKLANAN KITLENME, EKRAN DALGALANMASI-BEYAZA KAÇMASI VE HAFIZA KARTI OKUYUCUSU GİBİ

PROBLEMLERDEN 7 KEZ SERVİSE GÖTÜRDÜM 15 ER GÜN-1ER AY BEKLETİP ARIZA YOK DİYİP GERİ VERDİLER.

VİDEO KAYITLARIYLA BERABER VERMEME RAĞMEN. GİDİŞ GELİŞLERİM SIRASINDA ASUS NOTEBOOKLARIN İÇİNDE

BU SIKINTININ ÇOK OLDUĞUNU AYNI ŞEYLERDEN ŞİKAYETÇİ 2 KİŞİYLE DAHA TANIŞTIM. 2KERE ZORAKİ KABLO

DEĞİŞTİRMİŞLER ARIZA 3 AYA TEKRARLAMIŞ. ŞİMDİ ARIZA BULAMADIK DİYORLARMIŞ. BENİM DE BU ARIZA İÇİN

2. KEZ GOTURDUĞUMDE DOS TA AÇIP İYİCE ISINMIŞ Bİ ŞEKİLDE GECEDEN UYUMAYIP,SETUP BAŞLANGICINDA

GÖSTERİNCE ARIZAYI DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALDILAR. SİZİN DRİVERINIZDA SORUN DİYORLARDI ÇUNKU.SAĞDA

SOLDA BAŞKA NOTEBOOK BAKARKEN BURASI İÇİN AYNI ŞİKAYETLE ÇOK KARŞILAŞILDIĞINI ÖĞRENDİM ASUS

DEMEDEN ASUS ÇAMLICA MI DİYE SORUYO İNSANLAR. ASUS.COM.TW DE BİLE BU SORUNLA İLGİLİ BÖLÜM VAR.

ŞUAN LAPTOPUN KIZIL OTESİ DVD HAFIZA KARTI EKRAN KARTI KLAVYE PİL HEPSİ BİRDEN ARIZALI,KUCAKTA

KULLANMAK İMKANSIZ ISINMADAN DOLAYI. PERFORMANSLI DİYEREK SATIP ISININCA KİTLENMESİ NE KADAR

MANTIKLI? ISINMADAN BU PARÇALARININ BOZULMASI? 4. TUKETİCİ MAHKEMESİNE DAVA AÇTIM. BENİMLE AYNI

SORUNLARI YAŞAYANLARIN DAVAMA ORTAK OLMASINI VE SİZİN DE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. BU ADAMLAR

BENİ YALANCILIKLA SUÇLAMAYA KALKTILAR GÖZÜMÜN İÇİNE BAKA BAKA DEĞİŞTİRDİKLERİ PARÇADA BİLE

ARIZAYI GORMEDİKLERİNİ SÖYLEDİLER DAHA SONRA! VATAN BİLGİSAYARI VE İTHALATÇILARINI ARADIM EN ÜST

DÜZEY MERCİNİN BU ÇAMLICA MERKEZ OLDUNU SÖZLERİNİN GEÇMEDİĞİNİ SÖYLEDİLER. BU HUKUKSUZLUĞU LÜTFEN

İFŞA EDİN. BURAYA AÇILMIŞ BAŞKA BİRÇOK DAVA VARMIŞ BEN ASUS DİYİNCE MÜBAŞİR DAHA DÜN VARDI ÇOK

GELİYOR BİZE DEDİ ONLARIN DAVALARI. GERÇEKTEN 1.5 SENEDİR BUNLA UĞRAŞIYORUM BEN.
05554064090-02163290995-05453021392 BENİM NUMARALARIM VOLKAN TEKCAN ADIM
05324115913 MEHMET BEYİN ;ASUS SERVİS MERKEZİNDE TANIŞMIŞTIM BU İŞADAMI BEYLE O VE Bİ DOKTOR

ARKADAŞININ AYNI PROBLEMİ VARDI BU SERVİSLE,AYNI ARIZALAR AYNI ŞİKAYETLER.BU SERİDE ÜRETİM HATASI

VARDIR ÇOK ÖNCEDEN TOPLATILMASI GEREKLİYDİ BENİM ANLADIĞIM.
GERÇEKTEN ÇOK YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER. EKTE BAŞVURUM VAR MAHKEMEYE OLAN. BENİM DURUMUMDA OLAN ASUS

KULLANICILARA ULAŞABİLİRSENİZ,YA DA BU SERVİSLE KONUSABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.

-1
ben volkan tekcan dün size 4. tüketici mahkemesinden kağıt gelmiştir dosya no 2008/57
değişim onayı vermiyecekmisiniz hala? mahkeme sonucunu mu bekleyeyim.
onayı artık verirseniz ben davamdan vaz geçicem. yoksa basına da haber vereceğim.
ısınmadan kaynaklanan problemlerim recovery cdsinden kurulan işletim sistemiyle.orjinal ekran

kartı driver ile
aşırı ısınma ve ısındığında kitlenme
cd okuyucu
ekran kartı
hafıza kartı
kızıl otesi
-0
SON MAIL.
SİZE DAVA AÇTIM HALA İYİ NİYET GÖREMİYORUM
ARAMIZDA 300MT EVİM VE ASUS SERVİSİ ARASINDA. MAHKEME KAĞIDI BANA GELİYORDA SİZE NASI GELMİYOR.

BİLEREK MAHKEME SÜRECİNİ BİLE YAVAŞLATIYORSUNUZ. GELMEDİĞİNİZ VE POSTAYI DA MUHTEMELEN YETKİLİ

YOK DEDİRİP ALMADIĞINIZ İÇİN DURUŞMAYA BUGUN GELECEK AYIN 10UNA ATTILAR PTTDEN HABER ALINAMADIĞI

İÇİN TEBLİGAT HAKKINDA. HADİ GELMİCEKSİNİZ SİZE MAİLLE BİLDİRDİM TEBLİGATI NİYE İMZALAMADINIZ?

NAPTINIZ NE OLDU BİLMİYORUM! BOĞAZİÇİYE GELMEDİ BİZE DEMİŞSİNİZ. BAKIN MUSTAFA BEY VE AŞKIN BEY

BEN GELECEK AY BİLİRKİŞİ RAPORU İÇİN 300 LİRAYI YATIRIRIM, YURTDIŞINA DA GİTMEYİ BİLE ERTELERİM,

MAHKEME SONUÇLANINCA ------- SİZE ŞAHIS DAVASI ------ AÇARIM ARTIK YAPTIĞINIZ USULSUZLUKMUDUR

GOREVİ KÖTÜYE KULLANMAMI,YARGI SÜRECİNİ YAVAŞLATMA MI,BÖYLE YAŞATTIĞINIZ ONLARCA DAVA VARSA

SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUP BUNLARI BELGELERİM------ BU MAHKEMENİN SONUCUNU VE BİLİRKİŞİ

RAPORLARINI VE SİZİN KENDİ SERVİS FİŞLERİNİZİ DELİL GÖSTEREREK. (ARIZA YOK DEYİP İADE EDİYOR

SONRA DEĞİŞTİRİYORSUNUZ 1 GÜN SONRA AYRI Bİ FİŞTE. BİLGİSAYAR ISINDIĞINDA AĞRIZANIN

TEKRARLANCAĞINI BİLE BİLE DEĞİŞTİRMİYORSUNUZ, BUNLARIN HEPSİ BELGELİDİR MAHKEMENİN KASASINDA

ŞUANDA FATURAYLA BERABER)
//////////BOŞ VAKİTLERİMDE DE SİZİN SERVİSİN ÖNÜNDE KENDİME 1 HAFTADA EMİNİM 10LARCA ŞAHİT

BULURUM. ENGEL DE OLAMAZSINIZ.//////////////
İYİ NİYET GÖSTERMEYİP BENİM EKRAN KARTI PİLİ HAFIZA KARTI OKUYUCUSU KIZILOTESİ ŞUANDA VE SİZDEN

ALDIĞIMDA ARIZALI OLAN MAKİNAMI DEĞİŞTİRMEZ BU MAHKEMENİN BUGUNKİ GİBİ UZAMASINA SEBEP OLURSANIZ

YOK BİLİRKİŞİ RAPORU YOK YENİ DURUŞMA TARİHİ DERKEN Kİ EN AZ 5 AYI BULUCAK. BUNLARIN HEPSİ

OLUCAK. ARTIK HATANIZI KABUL EDEN Bİ DİLEKÇE Mİ VERİRSİNİZ MAHKEMEYE VE HEMEN SONUÇLANIR 10

NİSANDA MAHKEME GÖRÜLMEDEN ÖNCE YADA DEĞİŞİM YAPIP BENDEN DAVAMDAN FERAGAT ETTİĞİME DAİR BELGE Mİ

GETİRMEMİ İSTERSİNİZ MAHKEMEDEN BİLEMEM. BENİM EN GEÇ GELİCEK AYIN ORTASINDA FİLİPİNLERDE OLMAM

GEREKİYOR 3 YIL DONMEYECEĞİM,İYİ NİYET GÖSTERMEZSENİZ HALA BEN RİSKE GİRER ERTELERİM AMA İNANIN

SESİM DUYULUR.
İSTANBUL 4. TÜKETİCİ MAHKEMESİ 4.LEVENT YAPIKREDİ PLAZA KARŞISI ESAS NO: 2008/57
VOLKAN TEKCAN
NOT: MAIL ADRESİMİ DE ENGELLEMİŞSİNİZ BURDAN GONDERMEK ZORUNDA KALDIM. ARIZANIN 3 GUN ONCEKİ

VİDEO KAYDI MPG DOSYASINDA ,RESIMDE DE DURUŞMA TUTANAĞI VAR!

BANA DESTEK OLMAK İSTEYENLER MAIL ADRESIM NEISEMOYUM@HOTMAIL.COM
KULLANICI HATASI OLMAMASINA RAĞMEN KULLANICI HATASI DENENLER VE ARIZASI OLMASINA RAĞMEN ARIZA YOK

DENİP DEĞİŞTİRMEMEK İÇİN İADE EDİLENLER!

Reply Reply Quote & Reply Quote & Reply
1
Previous Topic:: Next Topic
Feedback for our Website ModeratorModerator: MCZ New Topic Related FAQ Related FAQ Forum Home Forum Home
Forum Model :
Legal Information | Privacy Policy | Sitemap | Contact Us | ASUS Global
  ©ASUSTeK Computer Inc. All rights reserved.