Szukaj
ASUS ID Klubowicza
Hasło
Zapomniałeś hasło?
Nowy użytkownik

ASUS Wsparcie Lokacja : Forum >  > Eee PC 1225B  
  Forum  
  Temat : [Inne]Sterowniki do Windows 8 Nowy temat
gugu
Poziom :
Punkty : 0
z: Poland
Zamieszczono:2012-10-24 03:44:00 # 1
Witam! Kiedy mają się pojawić sterowniki do nowszych modeli netbooków Asusa pod Windows 8. Czy te co są dostępne pod Windows 7 będą działać? Posiadam już Windowsa 8 w wersji finalnej gdyż można go już pobrać z dreamsparka. Stąd moje pytanie.

Odpowiedź Odpowiedź Cytuj i Odpowiedz Cytuj i Odpowiedz
server69
Poziom :
Punkty : 1
Zamieszczono:2012-11-08 02:28:00 # 2
Osobiście po zainstalowaniu Win8 miałem śmieszny transfer Wi-Fi, ok. 0,5 Mb/s i zainstalowałem sterowniki Wireless pod Win7 i transfer juz wrócił do normy. Tak samo jeśli chodzi touchpad to sterowniki dobrze funkcjonują, ale co do sterowników klawiatury to jest porazka - po uruchumieniu ponownie komputera usługa co chwilę się włącza i wyłącza, a szkoda, bo działają tylko klawisze jasności ekranu i usypiania - reszta nie bangla. Co do innych sterowników to jeszcze nie sprawdzałem.

Pozdrawiam,
Bartosz Mańka

Szymon
Poziom :
Punkty : 1
Zamieszczono:2013-04-07 04:25:00 # 3
sterowników na win8 nie ma, także trzeba posiłkować się sterami do win7. Można się jednak póki co pożegnać z działaniem klawiszy funkcyjnych, włączania karty wifi itp.

1
Poprzedni Temat:: Następny Temat
Feedback for our Website ModeratorModerator: HHC Nowy temat Pokrewne FAQ Pokrewne FAQ Strona Główna Forum Strona Główna Forum
Forum Model :
Informacje prawne | Polityka Prywatności | Mapa Strony | Skontaktuj się z nami | ASUS Globalnie
  ©ASUSTeK Computer Inc. All rights reserved.